Послуги для ОСББ

Персоналізована пропозиція кожному ОСББ . Ми пропонуємо умови в залежності від потреб і побажань. Це стосується переліку послуг і періодичності їх надання.

Бухоблік

  • Наш програмний комплекс(Абонентський облік та управління будинком) – Ваш бухгалтер
  • Ваші програмні комплекси – Наш бухгалтер
  • Наш бухгалтер і програмний комплекс – вести бухоблік і базу ОСББ по особових рахунках (нарахування, облік пільг і субсидій, платежів, сальдо, формування квитанцій і т.д.).

Ведення доходів і витрат (у т.ч. формування/виписка первинної документації: рахунки, акти, платіжні доручення, документи підзвіт)
Аналіз правильності оформлення первинної документації (1 раз в місяць, потрібно надати документацію для проведення перевірки)
Ведення абонентської бази  по нарахуванням (та сплаті) плати за послуги утримання будинку та прибудинкової території, на послуги охорони/консьєржів та обслуговування паркінгу в розрізі фізичних та юридичних осіб. Формування адресних квитанцій на фізичних осіб. Формування рахунків по юридичним особам.
Розрахунок і нарахування заробітної плати, формування відомості по зарплаті
Ведення клієнт-банку (формування платіжних доручень для підписання)
Підготовка і подача в контролюючі органи звітності: звіт щомісяця за ЄСВ, 1-ДФ, щорічний звіт неприбуткової організації
Моніторинг законодавства, щодо надаваних послуг, формування управлінських звітів замовнику

Зразок договору на поточне обслуговування будинку

Зразок договору на поточне обслуговування прибудинкової території та бухоблік і ведення абонбази

Консультаційні та юридичні послуги:

  • Разові договори (наприклад, по передачі будинку в управління ОСББ),
  • Постійні – обслуговування поточної діяльності.

Безкоштовні сервіси – сайт компанії на домені Наш Квартал:

Для підключення будинку до системи nashkvartal.org.ua перейдіть на сторінку реєстрації для ОСББ або на сторінку реєстрації керуючої компанії.

Енергоаудит – перший крок до комфортних умов життя

Енергоаудит – це процедура, яка відповідає на декілька важливих питань: де і з якої причини в будинку відбуваються втрати тепла та електрики, що конкретно необхідно зробити, щоб підвищити енергоефективність будинку, наскільки покращаться умови проживання в будинку після проведення комплексу рекомендованих дій з теплової модернізації, скільки все це коштуватиме.
Перш ніж лікувати хворого, необхідно точно зрозуміти, де і що саме у нього болить. Скільки тепла втрачається через старі вікна? Де протікають труби? Наскільки «прозорі» для морозу стіни? Де горять зайві лампочки? Отже, перш ніж проводити теплову модернізацію будинку, необхідно провести його енергоаудит.

Енергоаудит – це процедура, яка відповідає на декілька важливих питань:

Де і з якої причини в будинку відбуваються втрати тепла та електрики?
Що конкретно необхідно зробити, щоб підвищити енергоефективність будинку?
Наскільки покращаться умови проживання в будинку після проведення комплексу рекомендованих дій з теплової модернізації?
Скільки все це коштуватиме?
Результатом енергоаудиту є пакет документів з конкретними і детально аргументованими рекомендаціями щодо теплової модернізації будинку. Без цих документів фахівці з утеплення стін, переобладнання вентиляційної системи, електросистеми і т. д. не зможуть розпочати роботу.

Стоимость энергоаудита зданий

Перелік робіт                                                                         Середня вартість грн. з ПДВ

Енергоаудит бюджетних (громадських) будинків
лікарні, дитячі садки, школи та інші                                        24 000 — 26 000

Енергоаудит житлових будинків                                                15 000 — 20 000

Енергоаудит будівель комерційної сфери
Офіси, склади, виробничі приміщення від                                     25 000

Енергопаспорт будівлі                                                                   15 000 – 18000

Тепловізійна зйомка і термографічний звіт від                            4 000

Тепловізійна зйомка коттеджей від                                                  3 000

У таблиці вказані середні рекомендовані ціни на енергоаудит, станом на грудень 2016.
Кінцева вартість енергоаудиту будівлі може змінюватися виходячи з технічного завдання, типу і складності об’єкта.

Енергоаудит – це аналіз енергоспоживання будівлі, що спирається на проведені вимірювання і зібрані дані, проведений підприємством, яке має ліцензію на проведення енергоаудитів. Іншими словами, енергоаудит – це процедура, за допомогою якої можна з’ясувати, як використовується енергія в будівлі, які існують заходи по її економії і як можна зменшити споживання енергії будівлею, в якому проводився енергоаудит.

Енергоаудит дає огляд технічного стану будівлі і дає огляд втрат енергії цією будівлею. В процесі енергоаудиту можна виявити пріоритетні роботи з реновації будинку і зробити розрахунки по їх окупності. В цілому, енергоаудит можна розглядати як частину експертизи будівлі, метою якої є з’ясувати технічний стан будинку і ефективність споживання будинком енергії.

Потім на підставі звіту з енергоаудиту можна скласти записку про енергетичну ефективність будівлі, виписати енергетичний сертифікат або привласнити дому відповідний клас енергоспоживання.

У підсумку результат енергоаудиту – це складений перелік заходів і засобів для досягнення економії енергії. Прийнявши ці заходи, можна як значно знизити витрати на споживану будинком енергію, так і зменшити інші статті витрат. Проведений енергоаудит часто буває умовою з боку банку при клопотання про отримання банківського кредиту на реновацію будівлі.

Кваліфікований енергоаудит будівлі повинен включати в себе наступні дані:

– дослідження втрат тепла в системах водопостачання, каналізації, опалення, вентиляції та кондиціонування;
– дослідження втрат тепла через елементи конструкції будівлі;
– дослідження систем електропостачання та автоматики.

Звіт по енергоаудиту має складатися з наступних частин:

– опис будівлі;
– технічні дані будівлі;
– технічний стан будівлі;
– звіт по споживанню будівлею енергії;
– таблиця рекомендованих заходів по економії енергії з вартістю робіт і термінами їх окупності.

Розрахунок необхідних заходів по економії енергії зазвичай починається з визначення параметрів утримання, споживання і витрати тепла. Для кожного проекту визначаються характерні місцеві кліматичні умови (градус-дні) і беруться до уваги будівельні стандарти, таким чином результати аудиту коригуються параметром, який обчислюється виходячи з реального споживання будівлею енергії. Після отримання усереднених даних і введення поправки обчислюється потенційна економія. Така процедура проводиться 4 рази – для вентиляції, водопостачання, електрики і зовнішніх чинників. Результатом є вихідні дані для енергетичного балансу.

Отримані дані енергетичного балансу вводяться в спеціальну програму, в результаті чого розраховується вартість рекомендованих робіт і період їх окупності. Якщо останній перевищує оптимальний термін окупності, то шляхом підбору компонентів розрахунку досягається прийнятне для замовника рішення і складається список заходів з енергозбереження.

Енергоаудиту зазвичай супроводжує термографія будівлі. Мета термофотографірованія будинку – виявити витоки тепла і перевірити якість стиків панелей, вікон і т.п. За допомогою термокамери (тепловізора) можна також виявити мости холоду всередині стін. Якщо в будинку холодно, а рахунки за тепло великі, тоді при складанні плану реновації будинку доцільно зробити термоекспертізу його зовнішніх конструкцій. Важливо відзначити, що точна локалізація витоків тепла допоможе в майбутньому уникнути повної теплоізоляції будинку, а значить – зберегти фінанси.

Результатом робіт є рапорт, який містить як інфрачервоні фотографії витоків, так і дигітальні фото зовнішніх конструкцій, що дозволяють уточнити місця витоків. Кожне місце витоку тепла описується із зазначенням рекомендованих заходів по реновації. Рапорт зазвичай надається на папері і в дигітальному вигляді

Тестер для безконтактного вимірювання температури дозволяє так само зробити аналіз інженерних мереж в будинку для виявлення витоків енергії.

Людині завжди притаманна цікавість – побачити, дізнатися, випробувати. І до сих пір вона покладалася тільки на свій досвід і органи чуття. Зводячи будинку в нашому кліматі людина намагається його “добре” утеплити. Але це поняття розпливчасто – тут тільки мороз і витрати на опалення підкажуть Вам оптимальний варіант. Але чи варто чекати цього і як потім виправити?

За допомогою новітнього приладу – тепловізора, до речі, розробки вчених країн Євросоюзу, січня 2008р., Ми здатні підказати Вам найоптимальніший варіант утеплення будинку (починаючи від 1 кімнатної квартири і закінчуючи виробничим комплексом). Можна, звичайно, вираховувати це і теоретично, але кожен матеріал будь-то цегла, блок або утеплювач мають допуски, які підсумовуючись внесуть в будь-якому випадку негативний ефект – або підвищені витрати на опалення, щоб компенсувати низьку температуру в приміщенні або непотрібні витрати на товстий утеплювач .
Ми, всього лише, направивши прилад на Ваші стіни і дах, можемо з точністю до 0,1гр.С визначити перепади температур – наявність неякісного утеплення або “містка холоду”, а за допомогою цифрової обробки результатів Ви дізнаєтеся дійсні значення необхідної товщини утеплювача!
При покупці будинку або після закінчення його будівництва Ви можете розташовувати реальними даними про його утеплення і наявних приховані дефекти, що допоможе Вам заощадити гроші!
Також прийдемо до Вас на допомогу, якщо, раптом, стався витік теплоносія в системі “теплих” підлог або в прихованому контурі опалення – ми точно вкажемо конкретне місце.

Надішліть запит на отримання додаткової інформації, або зателефонуйте  за номером +38(093) 390-75-86