Питання-відповідь

На цій сторінці Порталу «Наш Квартал» ви знайдете відповіді на найбільш поширені питання в сфері житлово-комунального господарства та управління будинками, а також як користуватися сервісами Порталу.

Виберіть в каталозі потрібну категорію або введіть ключове слово в рядок пошуку.

Якщо ви не знайшли відповіді на питання, що цікавлять - ви можете написати нам звернення і ми допоможемо в вашому питанні.

1. Як користуватися порталом

1.1

1.1.1

Реєстрація Управлючої компанії на порталі

Для реєстрації Управителя на порталі «Наш Квартал» необхідно перейти в меню «Управителю» пункт «Увійти в кабінет»

Детальніше

2. Питання в сфері ЖКГ

2.1

2.1.1

Усім хочеться отримувати якісні послуги з обслуговування будинку, а платити за них якомога менше. Багато хто не згодні з тарифами ЖЕКу і шукають альтернативу тарифоутворення і варіанти зниження плати. Розглянемо це питання докладніше.

Детальніше

2.2

2.2.1

Перш за все, розглядаючи дане питання, звертаємося до Закону України «Про теплопостачання», який визначає, що питання відключення від мереж централізованого опалення відноситься до компетенції органів місцевого самоврядування, які повинні сприяти оптимальному функціонуванню систем теплопостачання на відповідній території.
Детальніше

2.2.2

Основні аспекти взаємин у сфері надання та споживання житлово-комунальних послуг між їхніми виробниками, виконавцями і споживачами регулюються Законом України «Про житлово-комунальні послуги» (Далі - Закон)

Детальніше

2.3

2.3.1

З введенням в дію Закону України «Про особливості здійснення права власності в багатоквартирному будинку» (Далі - Закон № 417) жителям надано право самостійно вибирати форму управління своїм будинком, прийнявши спільне рішення співвласниками будинку.

Детальніше

2.3.2

Головним документом, що регулює основні питання в сфері надання та споживання житлово-комунальних послуг між їхніми виробниками, виконавцями і споживачами є Закон України «Про житлово-комунальні послуги » (Далі - Закон).

Детальніше

2.3.3

Настала осінь і виникла необхідність у вивезенні опалого листя з прибудинкових територій. У багатьох містах послуга з вивезення твердих побутових і великогабаритних відходів відокремлена від послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій і її надає інший виконавець.

Детальніше

2.3.4

До вибору управителя будинку (керуючої компанії) слід підходити так само відповідально, як і до вибору супутника життя. Адже від роботи управителя (керуючої компанії) буде багато в чому залежати якість і комфорт вашому житті протягом принаймні   наступного року, а можливо і довше. Так на що ж треба звертати увагу в першу чергу?

Детальніше

Зв'язатися з нами

Якщо Ви хочете відправити звернення, заповніть цю форму. Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.
Система Orphus